Твір-мініатюра на тему "Весна у рідному краї"

1 ответы

  • Я дуже люблю весну. Вона приносить із собою тепло. Поступово природа повертається до життя після зимової сплячки. Чорна земля вкривається зеленою травою, з’являються квіти, на деревах розпускається листя.

    У нашому селі весна дуже гарна, особливо, коли заквітають сади, бо сади в нас густі, з численними плодовими деревами. Весна – це час пробудження природи та початку польових робіт. Люди починають засаджувати городи, худобу виводять пастися на луги. На поля виїжджають комбайни та сіялки, цілий день чутно їхнє гудіння.

    Сходить лід з річки, що тече край села, і люди починають рибачити. У лісі, що знаходиться поруч із селом, у травні повно грибів, всі приносять додому повні відра. З неприємностей, що приносить із собою рання весна, це розмиті земляні дороги. Неможливо пройти вулицею та зберегти взуття чистим. Та зрештою все підсихає.

    З весняним теплом до села повертаються птахи. Звідкись вилазить мошкара, гудуть бджоли на пасіках. У цей час всі жителі села дуже бояться, щоб не трапилася гроза та не повибивала пилок з квітів, бо тоді сади не дають врожаю. А коли дерева оцвітають, дощу радіють, бо він живить землю та допомагає рости усьому, що посаджали.

    Навесні ми все більше часу проводимо на відкритому повітрі – працюючи чи гуляючи. День стає довгим, погода приємною, заняття різноманітними. Особливо сильно хочеться бути на природі – у лісі чи на річці, бо саме там прихід весни відчувається найбільш яскраво.Последний по теме Українська література

Пж помогите срочно 60 баллов Контрольна робота_8 клас за змістом повісті Ніни Бічуї «Шпага Славка

Творча робота на тему "Сіроманець,,Даю 100 балів​

Які проблеми підіймаються в творі Буба!СРОЧНООО

Повідомлення на тему "Андрій Малишко відомий український поет,і його пісні що стали відомими " ​

Що стало причиною першої подорожі Лукаса та Джима (зароманом М.Енде "Джим Гудзик і машиніст Лукас)?

- Іван Сила – утілення непереможного духу українського народу, його доброти і щирості (за повістю О.

Розповідь про країну Далеку і життя героїв у ній. За твором «Міо, мій Міо»

висловіть свої міркування щодо панночки з повісті Марка Вовчка ''Інститутка''​ твір срочно!!!!!!!!!!

35 БАЛЛОВ(честно)!! Помогите срочно! 1. Хто, на вашу думку, був автором «Слова о полку Ігоревім»? К

74 балла Срочно помогите !!!!! Прочитати поему "Катерина" і " Наймичка". Скласти порівняльну характе